Trendy Jesień Zima 2021/2022

No iamge Trendy Jesień Zima 2021/2022

Każda pora roku jest wyjątkowa, podobnie jak każda chwila, która nie uleci z pamięci i zostanie z nami na dłużej. Świat perfum jest niezwykły, ponieważ nie tylko dodaje chwilom magii, ale także zatrzymuje wspomnienia. W sezonie jesień zima 2021/2022 nie żegnamy lata bezpowrotnie, a jedynie zamykamy jego radość, świeżość i lekkość w eleganckich flakonach JFenzi! W chłodne dni ponownie otulimy się ciepłem i słodyczą oraz podsycimy emocje, a wszytko za sprawą ciepłych i rozgrzewających propozycji zapachowych. 

Jesień i zima to idealny czas, aby otulić się wspomnieniami minionego lata. W zapachach odkryjemy owocowe i kwiatowe kompozycje, które poprzez swoją lekkość będą dodawać energii i pozytywnego nastroju. Sięgając po zapachy inspirowane letnimi klimatami, z łatwością powrócimy do wakacyjnych wspomnień, radosnych momentów i podróżniczych przygód. Nie zabraknie w nich kwiatowych nawiązań, cytrusowych nut i lekkich kompozycji. W sezonie jesienno-zimowym postawimy więc na ciepłe wspomnienia i energetyczne zapachy, które pobudzą do działania i otulą słońcem.

Nie zabraknie także propozycji sensualnych, podsycających emocje – paleta mocniejszych zapachów dopełni trendów nadchodzącego sezonu. W sezonie jesień zima 2021/2022 lekkość lata zostanie więc zestawiona z nutami pełnymi zmysłowości, głębi i intensywności przeżyć. W kolekcji zapachów dominować będą propozycje skupiające się na zmysłowości i cielesności, w odbiorze nieoczywiste, podobnie jak nieoczywiste są ludzkie emocje. Jesień i zima to czas głębokich przeżyć, dlatego zmysłowe i słodkie zapachy będą łączyć się ze świeżością owocowych tonów. Pojawią się nuty wanilii i anyżu, na czele z korzennymi przyprawami i orientalnymi kompozycjami. Białe kwiaty będą dodawać delikatności, a komponenty drzewne, takie jak cedr czy drzewo sandałowe, dodadzą intensywności przeżyć.

Nadchodząca jesień i zima w świecie perfum będzie wyjątkowa – będzie to czas, w którym letnie wspomnienia będą ocieplać zimowe wieczory, a zmysłowe kompozycje zapachowe dodawać im niezapomnianych doznań.

Leaf