Poznaj JFenzi

Rynek kosmetyczny to nasze miejsce, w którym realizujemy swoje pasje, zgłębiamy wiedzę i żywo reagujemy na zmieniające się trendy i oczekiwania klientów. W związku z powyższym nasza oferta oparta jest o systematyczną analizę potrzeb konsumentów oraz najnowszych trendów rynkowych. Wszystko po to, aby być na czasie, a co ważniejsze oferować zapachy, które kochają nasi klienci!

Jesteśmy w czołówce i jest to dla nas powód do dumy! Jak tego dokonaliśmy? Wszystko dzięki podnoszeniu jakości produktów, korzystania jedynie ze sprawdzonych komponentów z najwyższej półki, ciągłego rozwoju oraz kreatywnego podejście do działania. Jesteśmy liderami wśród producentów najlepszych perfum i chcemy dzielić się swoimi wyjątkowymi produktami!

Jak działamy?

Wieloletnia obecność na rynku kosmetyki zapachowej pomogła nam opracować spójną i stabilną strategię firmy. Starannie wyselekcjonowana grupa przedstawicieli handlowych, zatrudnionych w naszej firmie, zapewnia wszystkim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Szerokie możliwości produkcyjne oraz elastyczność w działaniu umożliwiają nam także opracowanie perfum na indywidualne zamówienie klienta (PRIVATE LABEL).

Tworzenie perfum to nasza pasja. Jesteśmy pewni, że dzięki temu oraz wartościom, jakie stoją za naszą marką, wspólnie osiągniemy jeszcze niejeden sukces!

Dlaczego my?

Gwarancja jakości

Wybierając JFenzji, stawiasz na lidera na rynku kosmetycznym, co gwarantuje Ci satysfakcję z dokonanych wyborów.

Bezpieczeństwo

Najwyższa troska o jakość oferowanych produktów zapewnia naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Każdy wybór jest strzałem w dziesiątkę!

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku kosmetycznym sprawia, że nasza wiedza i doświadczenie przekłada się na końcowy sukces, jakim jest zadowolenie naszych Klientów.

Własna produkcja

Jeżeli chodzi o produkcję nie akceptujemy półśrodków i nie idziemy na ustępstwa, dlatego nasze produkty cechuje wysoka jakość, z której jesteśmy dumni!
Nasza historia

Nasza historia

JFenzi w liczbach

 • Ponad
  19 lat
  działalności
 • Ponad
  4,1 mln
  litrów
  wyprodukowanych perfum
 • Ponad
  30
  rynków eksportowych
 • Ponad
  12,8 mln km
  przejechanych przez
  naszych przedstawicieli
  handlowych

Nasza misja

Działamy po to, aby ubierać kobiety i mężczyzn w zapachy, które odmienią ich życie na lepsze. Pragniemy dawać naszym Klientom poczucie wyjątkowości i poprzez magię zapachu kreować ich wizerunek. Wierzymy, że zapach potrafi zdziałać cuda, także we wnętrzach, dlatego tworzymy kompozycje zapachowe, wobec których nie sposób przejść obojętnym.
Leaf